Minecraft Parkta Çeteler Etikinliği

Minecraft Earth, New York, Londra ve Sydney'de “Parkta Çeteler” Etkinliğine Ev Sahipliği Yapıyor

Posted by osi on 2020-04-12 10:26:58

Bu günlerde Microsoft, birkaç büyük şehirde Minecraft Earth'ün erken erişim sürümünü kutluyor. Minecraft topluluğunu, gerçek boyutlu interaktif çetelerin heykelleriyle etkileşim kurmak için bir araya getirmeyi umuyorlar. Etkinlik New York, Londra ve Sydney'de düzenleniyor ve oyunun erken erişim versiyonuna eşlik edecek. Minecraft çeteleriyle hem dijital hem de fiziksel olarak etkileşim kurmak için AR yeteneklerini kullanabilirsiniz.

Minecraft Çetelerin bu hafta hiçbir yerde ortaya çıkmadığı, Twitter kullanıcılarının da olay beklentisiyle heykellerin fotoğraflarını çektiği görülüyor. Katılmak için doğru zamanda doğru yerde oldular. Çeteler 23-24 Kasım - 30 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında New York City'deki Hudson Yards, Londra'daki Queens Walk ve Sydney'deki Campbell's Cove'da göründüler

Macerayı tamamlayan her oyuncu, Aralık ayında dünya çapında mevcut olmadan önce oyun içinde özel bir Jolly Llama alacak. Bu çoğunlukla palavra hakları veriyor olsa da, hiç kimse gerçekten Minecraft noel ruhunuzu göstermeden önce Jolly Lama'yı kullanabilmek harika.

Erken Erişim grubuna girmek için ana Minecraft web sitesinden indirmeniz yeterlidir. Türkiye'de hem iO'lar hem de Android cihazlar için kullanılabilir. Bu yüzden kazmalarınızı alın, envanterinizi paketleyin ve Artırılmış Gerçekliğin gücünü ve Minecraft'ın yaratıcı araçlarını kullanarak arka bahçenizdeki en çılgın hayallerinizi inşa etme şansına hazırlanın.