Final Fantasy 7 bize göre çok iyi bir oyun değil

Uzun süredir Final Fantasy 7 Remake'ın çıkmasını bekleyenlerdeki genel kanı oyunun vasatı geçmediği şeklinde

Posted by osi on 2020-04-13 21:11:57

Yıllardır Final Fantasy 7 Remake'in çıkmasını bekliyoruz ve şimdi durumda olduğu için övülecek bir şey yok. Karakterlerimizin seslerini duymak ve onları inanılmaz aksiyon sahnelerinde görmek güzel, ama dürüstçe bütün bunlar buna değmez. Çünkü bunlar bildiğimiz ve sevdiğimiz oyunun sadece küçük bir kısmı. Çok fazla karakter eksik ve yıl boyunca oyunu genişletecek DLC yi gönderebilirler.

Ben hiç de buna hayran değilim. Yıllar ve yıllar önce bu oyundan bahsettiler ve Midgar'dan bile çıkmadığınız bir şey çıkardılar! Chocobo yarışlarını görmek istiyorum, Vincent'ı bulmak ve tüm çağrıları almak ve çok daha fazla materyal yükseltmek istiyorum. Yine de bu oyun büyük bir hayal kırıklığı ve tekrar oynamak bile istemiyorum. Sephiroth'u bu kadar kolay yenebildiğinizde ve hikayenin geri kalanını keşfedemediğinizde seviyenizi yükseltmenin anlamı nedir?

Sephiroth'u her yerde bulutla resmeden ve Tifa, babasının elleriyle ölmesiyle ilgili garip bir görüntü elde ederken, hikayede çok fazla boş nokta olduğunu görüyorum, çünkü çok şey değiştirdiler ve tamamlanmadılar. Yaklaşık 8 saatlik kesim sahneleri vardır ve seviye atlamak için ne kadar zaman harcadığınıza bağlı olarak, maksimum 20 saat vurabilirsiniz. Şimdilik PlayStation'a özel olalım, ancak diğer sistemlere gelince, oyunun çok fazla içeriği eksik olduğu gerçeği pek iyi olmayacak. Oyunu hak ettiği tüm görkemine getirin. Tüm yükseltmeler, tüm çağrılar, tüm sihir, böylece kahramanlarımız devam edebilir ve her zaman savaşabilir. Oyunu olduğu gibi tamamen değiştiren ve var olan en iyi Final Fantasy oyunlarından biri haline getiren bu küçük hikaye değil.

Öyleyse eski grafikleri ve eski oyunu düşünelim !Daha iyi bir şey yapmalarını umalım