Oxoyun PVP hesabınla oyna dönemi başlatıyor

Oxoyun PVP oyunları için oyun platformu kuruyor. Oyuncular oyun paraları ile oyun oynayabilecek

Posted by osi on 2020-07-21 13:34:52

Oxoyun.com hali hazırda PVP oyunların ödeme işlemlerini en hızlı güvenli şekilde almalarını sağlayan platformu 2 yıldır sunmaktadır. Bizler PVP oyuncularının ve oyun sahiplerinin ilgi ve ihtiyaçlarına göre sürekli yeni fikirler üzerine çalışmaktayız. Bu bağlamda PVP ile bağlan ve oyna servisimizi pek yakında hizmete sunacağımızı gururla bildirmek isteriz. İlk önce bir iki oyunla başlayacağımız bu hizmet ilerleyen zamanda onlarca oyun eklenecektir.

PVP ile bağlan ve oyna sistemi nasıl çalışıyor ?

İlk eklenecek olan Okey oyunu üzerinden konuyu anlatmaya çalışalım. Bir metin2 PVP oyun sahibi ilk olarak Oxoyun.com un sağladığı oyun entegrasyon dosyasını panelden indirir. Gerekli ayarları yaptıktan sonra Okey oyun linkini oyun içinden tanımlar. Oyuncular oyun linkine tıkladığında açılan oyunda kullanıcı ve şifresi ile oyuna bağlanır ve oyun içine bakiye transferi yapar. Her oyuncu oda açabilir ve arkadaşını davet edebilir. Oda açılırken ödül miktarı belirlenir. Ödül miktarı aynı zamanda her oyuncunun oyunu oynamak için ödemesi gereken oyun ücretidir. Bir oyuncu oyunu kazandığı zaman oyun ücreti kadar ödül kazanır. Yani 100 oyun parası ile oyuna giren kişi oyunu kazandığı taktirde 200 oyun parası hesabına yatar. Böylece PVP oyuncuları arkadaşları ile gerçek zamanlı farklı bir heyecan yaşama fırsatı ile bilikte bakiyelerini katlama imkanıda yaklamış olurlar

Ne zaman yayınlanacak ?

Bu haber yayınlandığından itibaren bir hafta içinde yayınlamayı düşünüyoruz. Son test ve güncellemler yapılıyor. Burada blog sayfamızdan son gelişmeleri paylaşıyor olacağız. Hangi PVP oyunlarda aktif olacağından haberdar olamak için bizleri takipte kalın.