Gizlilik Politikası

Kullanıcı sözleşmesinin devamı niteliğindedir.


  1. Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  2. OXOYUN'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, OXOYUN sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, OXOYUN dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde OXOYUN'a bildirebilirsiniz. OXOYUN'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
  5. ödeme esnasında OXOYUN ödeme Formu'na girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz doğrudan ve sadece bankaya gönderilmekte, OXOYUN tarafından kredi kartı bilgilerinizin tamamı kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır.